Scroll to top
cs

KDO JSME

Dva spolužáci, kteří spolu absolvovali střední a vysokou školu se po dvaceti letech samostatné profesní dráhy potkali v jedné kanceláři, kde společně uplatňují své nabyté zkušenosti. Radek nejprve působil jako stavbyvedoucí v několika realizačních firmách, a i když se následně vydal na volnou nohu jako projektant, raději se pohybuje v terénu, kde na stavbách zajišťuje výkon technického dozoru. Kamil naopak začínal jako projektant a postupně prošel několika projekčními organizacemi. Po zkušenosti u dodavatelské firmy v oblasti energetických zdrojů, kde zajišťoval stavební připravenost projektů, se vrátil k čisté projekční praxi.

CO NABÍZÍME

Jsme partnery našim zákazníkům při uskutečnění jejich stavebního záměru od jeho návrhu, přes povolovací proces, až po asistenci při samotné realizaci stavby – vypracujeme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení, v průběhu stavby zajišťujeme výkon autorského a technického dozoru, při kterém kromě kvality provedení stavebních prací hlídáme hlavně peníze našich klientů.

PROČ MY

V roce 2013 jsme složili zkoušku u ČKAIT a stali se autorizovanými inženýry pro pozemní stavby. S našimi zkušenostmi umíme pokrýt opravdu širokou škálu činností v oblasti výstavby od projektu, až po kolaudaci. Pro vlastní realizaci si vyberete vhodného dodavatele, kterého dokážeme pohlídat, aby stavba byla kvalitní a Vy jste nepřišli o své peníze.